Suusahullude klubi liikmelisus

Klubi liikmeks olemine on iga inimese enda otsus. Klubi liikmeks saamise tasu / liikmeks olemise tasu on 35€ aastas (september – august).

Klubi liikmelisusega kaasneb:

 • Hea enesetunne ja sirge rüht
 • Enesekindlus ja naerul nägu
 • Selgem hääl ja julgem käepigistus

Lisaks sellele ka:

 • Au, kohustus ja õigus kanda Suusahullude klubi sümboolikat.
 • 50% soodsam osavõtumaks Suusahullude korraldatud üritustest (Ööjooksumaraton, Öösuusamaraton).
 • Sügisel toimuval matkasarjal tasuta osalemine.
 • -20% soodustus Tartus Suusavendade määrdemajas suuskade hooldusele
 • Soodushinnad Tartu spordipoodides, kus selgel häälel oma liikmelisuse tutvustamisel iseenesest juba hinnad mõistlikumaks muutuvad.

Klubi liikmeks saad, kui täidad avalduse : LINK
Klubiliikme tasu saab ülekandega tasuda:

MTÜ Suusahullud
Laulupeo pst 25, Tartu, 51007
a/a: EE032200221050907246

 

KKK (korduma kippuvad küsimused)

1) Kuidas teha vahet erinevatel rühmadel? (www.suusahullud.ee/ruhmad)
Tartus:
Mieto: Siia koonduvad juba tõsisemad tegijad ja vähemalt 5x nädalas harjutajad. Peab arvestama 10+ treeningtunniga nädalas.
Daehlie: See rühm koondab enda alla veidi tõsisemaid tegijaid, kuid nende treeningmaht jääb 4-5x nädalas treenimisele ja ei ületa 10 treeningtundi nädalas.
Northug: Alustajad, algajad ja muud tagasihoidliku sportliku taustaga inimesed. Treeningkordasid enamasti 3, kuid vahel ka 4. Treeningtunnid jäävad vahemikku 4-8h.
Tallinnas:
Alsgaard: toimetab vastavalt inimeste füüsilistele võimetele ja treeneri karmi käe all.

2) Millised on põhilised treeningud?
Kõik treeningud toimuvad välitingimustes. Sügisperioodil on põhitreeningvahenditeks rullsuusad (varustus on klubil olemas), punased vaibad (teeme treeningmattidel palju keharaskustega süvalihasharjutusi), jooks, imitatsioon (maastikul keppidega erinevate suusasammude imiteerimine, varustus klubil olemas).
Talveperioodil oleme ikkagi 99% aega suuskadel (mõningane varustus on klubil olemas).

3) Milline varustus peab endal olemas enne, kui saab liituda treeningrühmadega?
Tegelikult ei eeldata mingisuguse spetsiaalse spordivarustuse olemasolu. Esialgu piisab kõigest lihtsamast spordiriietusest ja jooksujalanõust. Rullsuusatamiseks ja teiste selliste treeningute puhul on klubil endal varustus olemas.

 • MTÜ Suusahullud Põhikiri

  Kui soovid enne suusahulluks asumist tutvuda õiguste ja kohustustega, mis sellega kaasnevad, siis lae siit alla põhikiri

 • Liikmeavaldus

  Põhikiri loetud ja kõik tundub endiselt vastuvõetav… Siis saad vajutada järgmisele lingile, mis avab liikmeks astumise avalduse

 • Kirju lugema

  Nüüd on bürokraatiatund õnneks seljatatud, loomulikult kui avaldus sai info@suusahullud.ee mailile teele pandud. Võid kahe käega rinnale taguda ja teistelegi suusahulludele head uudist teatada kui liitud meie maililistiga