home

nullist sajani

"rullieri"

Mis see on?

Nullist sajani projektiga alustasid Suusahullud 2020 aasta sügisel ja talvehooajal. Tegemist on suusaõppe kiirkursusega kus Suusahullude treenerid annavad endast 110%, et õpilased 3 või 5 treeningu jooksul omandaksid nii suusateadmised, kui -tehnika.
Treeningutel kasutatavad harjutused muutuvad iga korraga raskemaks ja kasutatakse ka videoanalüüsi, et õpilased teooria kiiresti praktikaks suudaks muuta. 2022 sügise “Rullieri” projekt Tallinnas koosneb 3 treeningust klassikalise ja 3 treeningust uisutehnika omandamiseks.
Treeningute käigus saavad osalejad teadmised nii klassikalisest kui uisutehnikast ja omandavad hulganisti harjutusi suusatehnika parandamiseks.
Kõik treeningud toimuvad värskes õhus rullidel veeredes. Projekti lõpus saavad õpilased põhjaliku tagasiside oma arengule ning hulganisti näpunäiteid ja harjutusvara kuidas suusasammu veelgi paremaks treenida.

Ühe treeningu orienteeruv kestvus 1,5h (tavaliselt läheb pisut kauem). Osalejate piirarv ühes grupis on 15 inimest.

Kellele mõeldud?

Projekt on eelkõige mõeldud alustajale või algajale suusasõbrale, kes tunneb, et vajaks suusatehnika osas pisut abi. Loomulikult ei ole keelatud osa võtta treeningutest ka osavamatel suusafännidel, kes samuti treeningute käigus palju nippe juurde õpivad ning enda suusaoskuse kohta rohkelt tagasisidet saavad.
Projektis osalemiseks ei ole vaja omada suusarulle, ega tegelikult ka suusasaapaid- ja keppe. Suusahullude klubil on üksjagu varustust olemas. Kellel aga on olemas enda suusasaapad ja kepid, siis nendega on kindlasti kõige mugavam õppida.
Kohustuslik on kanda KIIVRIT!

RULLIERI TALLINNA KOOLITUSED TOIMUVAD NÕMMEL (E JA K) JA PIRITAL (T JA K). TREENINGUTE ALGUSAEG KELL 18.30. VAATA ASUKOHTASID KAARDILT.

Treener Nõmmel: Andre Mets
Treener Pirital: Jaak Teppan

Millal toimub?

KLASSIKA RULLIERI (Nõmme, Pirita)
26.09 – teooria, tasakaal klassikarullidel – 27.09
3.10 – klassikatehnika sõiduviisid, harjutusvara – 4.10
10.10 – sõiduviiside lihvimine, filmimine, analüüs – 11.10

UISUTEHNIKA RULLIERI (Nõmme, Pirita)
28.09 – teooria, tasakaal uisurullidel 
5.10 – harjutused ilma keppideta, sõiduviisid 
12.10 – sõiduviiside lihvimine, filmimine, analüüs 

Mis maksab?

Rullieri koolituse hind on 49€
(klassika ja uisutehnika kokku 88€,
sooduskood kassas: "KAKS")

Varustuse rent: 5€/treening

Registreeri

Rullieri koolituse eest saad mugavalt tasuda pangalinkide abil. Vormi kinnitamisel suunatakse sind automaatselt meie e-poodi. Juhul kui soovid arvega tasuda, siis jäta e-poe makse sooritamata.
Scroll to Top