Mida see Skeikampen laager endast kujutab?

Juba 4 korda oleme talvehooaja eel seadnud suusad Norramaa poole. Oleme käinud Sjusjoenis, Beitostolenis ja Hafjellis. Seekord on laagrikorraldajad Andres ja Jaak valinud välja imelise Skeikampen piirkonna. Asub see Lillehammerist ca 40km põhjas. Googeldada oskab muidugi ju igaüks ise ka 🙂 

Mõned olulisemad detailid laagri kohta…

AEG ja KOHT: 29. november – 7. detsember;  Skeikampen, Norra  (8 ööd kohapeal)

TRANSPORT: Osalejad liiguvad laagrisse lennukiga Tallinn-Oslo (lennupileti broneerib igaüks ise, see ei sisaldu laagri hinnas). Lendude info, millele transfeeri pakume leiad kui allapoole kerid. Oslo lennujaamas on laagri korraldajad bussidega laagrilisi juba tervitamas. Laagri lõpus viiakse kõik jälle kenasti lennujaama.

MAJUTUS: Seekord oleme taas broneerinud suure ja kõikvõimalike luksustega maja, kuhu kogu laagri seltskond ära mahub. Majas on kuni 22 kohta, mitu pesemisruumi, avar saun ja mullivann (mis sellel aastal ka sisse lülitatakse) ning palju ruumi ja võimalusi vabaaja veetmiseks. Majutus 2-3 kohalistes tubades.

TOITLUSTUS: Laagripaketi sisse kuulub 3x päevas toitlustus Liivimaa parimate kodukokkade poolt. Peale Masterchef hooaja kordussaadete vaatamist on sellel aastal oodata tõelisi gurmeeüllatusi.

TREENINGUD ja VARUSTUS: Püüame maksimaalselt veeta aega suuskadel. Pole vahet, kas oled päris algaja või juba natuke oskajam suusataja – laager ei lõppe enne kui kõigil on suusatehnika päris selgeks saanud. Lillehammeri piirkonnas on üle 400km katkematut suusarada, seega maalilistes Norra mägedes matkamiseks meile kindlasti piisab. Osalejate suusavarustuse kogume kokku mõned päevad enne laagri algust ja viime kohale mööda maad-merd. Kui suusavarustusest on mõni detail puudu, siis aitame selle komplekteerida. Piirkonna kõrgus merepinnast varieerub 800-1200m vahel. Skeikampeni mäe kõrgus on 1124m, aga Norra kõrgeim tipp Galdhoppigen (2469m) jääb linnulennult ~100km kaugusele, seega on selle kõrgustiku tipud suusatajatele selge ilmaga kenasti nähtaval.

VABA AEG / LISAD:  Kui murdmaasuusatamisest aega ja jaksu üle jääb saab külastada mäekeskust. Trennide vahepeal elame ühiselt kaasa murdmaa- ja laskesuusatamise MK etappidele, sellel hooajal kahjuks “koduõue” peal etappe laagriga samal ajal ei toimu. Külastame Lillehammerit ja oleme valmis igasugusteks üllatusteks.

REGISTREERIMINE: Lumelaagri osalejate piirarv on 16 inimest (+korralustiim). Registreerimine toimub sellel samal lehel oleva vormi kaudu. Kui oled oma andmed ära sisestanud, suunatakse sind otse meie e-poodi, kus saad kohe kas terve laagri summa või laagri esimese osamakse (ettemakse) tasuda. Laagri osavõtutasu saab tasuda ka arve alusel ning osade kaupa. Sellisel juhul täida ära ankeet, aga jäta e-poes makse tegemata. Laagrikoha broneerime peale esimese osamakse sooritamist!

MUU: Laagri täpsema ajagraafiku, treeningplaani jms info saadame laagris osalejatele juba vahetult enne laagri algust.

Laagri hind: 1200€ (klubiliikmetele erihind)
Hinna sees kõik, millest ülal juttu oli. Hinnas ei sisaldu lennupiletid RIX-OSL ja OSL-RIX4

Kus elame

Lennuinfo

Need on lennud, millele tuleme Oslosse vastu ja millele laagri lõppedes kõik osalejad lennujaama viime. 
Võimalik on broneerida endale ka muid lendusid, aga siis tuleb arvestada lisaks rongisõiduga Lillehammerisse.

Laagrisse registreerimine

Ankeedi kinnitamisel suunatakse sind automaatselt meie e-poodi. Seal saad tasuda kas terve laagri maksumuse või esimese osamakse. Kui ei soovi pangalinkide abil tasuda, siis jäta e-poe protsess vahele ja saadame sulle arve. Arvet võib tasuda osadena, hea oleks kui kõik osad saavad tasutud hiljemalt laagri alguseks. Registreerimise kohta tuleb automaatne kinnitus sinu e-mailile.
Keri üles
0
No products in the cart.