SUUSAHULLUDE 8. ÖÖMARATON

Tehvandi, Otepää

22.01.2022

16 ja 35km puhast KLASSIKAT

DOKUMENDID

Juhend

COVID juhised

Rajakaart

Tulemused

Osavõtutasud ja registreerimine

I VOOR

kuni 9.01.2022
30
  • Maailmatasemel rada
  • Meene ja osaleja materjalid
  • Soe söök, pesemine ja saun finišis

II VOOR

10.01 kuni 21.01.2022
40
  • Maailmatasemel rada
  • Meene ja osaleja materjalid
  • Soe söök, pesemine ja saun finišis
HETKEL

KOHAPEAL

22.01.2022
50
  • Maailmatasemel rada
  • Meene ja osaleja materjalid
  • Soe söök, pesemine ja saun finišis

Registreerimine

Peale registreerimise kinnitamist suunatakse teid otse Suusahullude e-poodi, kus saab osavõtutasu maksta pangalinkide abil. Kui soovid tasuda arve alusel, siis ära e-poes makset lihtsalt soorita. Võimalik tasuda ka Stebby kaudu, anna sellest märku "Muu info" lahtris.

OSALEJAD

NimiSuguDistantsKlubi
Marko LampMees35kmSuusahullud
Alar SavastverMees35kmSuusasemud
Taavi KaivMees35kmSuusasemud
Urmas KõrgveeMees35kmSuusahullud
Andres MaaritsMees35km
Joosep MerelahtMees35kmFractory
Emeri LeppMees35kmSuusasemud
Peeter PoopuuMees35kmSuusasemud
Kalev KaldaMees35kmSuusasemud
Ragnar KaasikMees35kmSuusasemud
Tarmo ReiMees35kmReipad Reied
Eve ReiNaine16kmReipad Reied
Diana ArroNaine16km
Kalmar KursMees35km
Asko KuusaluMees35kmKoidu Suusaklubi
Margit ReimetsNaine16kmSuusahullud
Oliver ParvMees35km
Raivo NõmmMees35kmMyfit Run Viljandi
Janika RohtlaNaine35kmMyfit Run Viljandi
Madis PaltserMees35kmMyfit Run Viljandi
Tauno MölderMees35km
Virko VarrikMees35kmV/H Team
Rauno AguMees35kmPõldotsa Rahvaspordiklubi
Kristjan VällikMees35km
Maarika VällikNaine16km
Artur RaukMees35kmÕhuvägi
Lauri TikkMees35kmsuusahullud
Mihkel ArroMees35kmMapri Ehitus
Vladimir SidorovMees35km
JAANUS KAURMees35kmliigutaja
Andres JuursaluMees35kmSuusahullud
Margus KivirüütMees35kmSimuna SK
Rimo TimmMees35kmSuusasemud/ Treeningpartner
Kristjan VaresMees35kmVak Staier
Viljar HaavMees35kmV/H Team
Annes VälkMees35kmSuusahullud
Ralf Rasmus PappelMees35kmCFC
Lauri TikkMees35kmSuusahullud
Eve JaeskiNaine16km
Mark UbalehtMees35kmKehwade Suusatarwitajate Ühisus
Jan RaudseppMees35kmEesti Sportlane
Aivar VeriMees35kmVooremaa Centrum Rattabaas
Eduard TaivereMees35km
Margus KaurMees35km
Jüri PärtelpoegMees35kmSuusahullud
Jarek MäestuMees35kmTartu Rulluisuklubi
Margo NigulMees16kmKõuekõmin
Margo NigulMees16kmKõuekõmin
Avo KirsipuuMees35kmKirss
Jaanus LaidveeMees35kmSUUSASEMUD
Heleri KivilNaine35kmEmajõe suusaklubi
Kert PalloMees16kmAreal Team/ Tabasalu triatloniklubi
Allar KivilMees35kmEmajõe suusaklubi
Elmo RaudpuuMees35kmSuusahullud
Anton BazolevMees35kmAdduco kolimisteenused
Kirsti RistheinNaine16kmSparta Spordiklubi
Jaak KümnikMees16kmSparta Spordiklubi
Maila RehiNaine16km
Maive VillNaine35km
Aivar LankovMees35km
Taavi RaudsaarMees35kmTripassion Triatloniklubi
Ain VeemeesMees35kmRTG Spordiklubi
Tarmo NeemelaMees35kmEesti Sportlane
Hanno PriksMees16kmKarupesa Team
Taavi LehemaaMees35km
Targo KalameesMees35kmTeamTT
Alar JustMees35kmTeam TT
Riho KirsipuuMees35kmSparta SS
Tiit ArusMees35kmSuusasemud
Tiit ArusMees35kmSuusasemud
Vahur LuikMees35kmSk Saarde
Annika VeissonNaine16kmSparta SS
Toomas luikMees35km
Priit RoodenMees35kmAlpiklubi Firn
Erkki HummalMees35kmSparta
Karina TomingNaine35km
Tatjana MannimaNaine35kmOtepää
Alger VedlerMees35kmFUN
Scroll to Top