Suur Suusalaat 2018

Suur Suusalaat Lõunakeskuses, 17.novembril 2018

 

KAUBAD, MILLELE EI OLE ENDISELT JÄRGI TULDUD!

 

Suusatamine on Eestis populaarne ja usutavasti ei ole kedagi, kes ei teaks kedagi, kellel ei oleks kodus suusavarustust, mis on nurka seisma jäänud, oodates nukralt, et keegi ta taas lumele viiks. Samas on palju neid, kes hea meelega endale või lastele suusavarustuse ostaksid, kuid varustuse hind saab takistuseks. Et mõlemad murelised kokku tuua, toimub juba viiendat korda laupäeval, 17.novembril legendaarne „Suur Suusalaat Lõunakeskuses 2018”. Järellaat toimub päev hiljem, 18.novembril!

Sina tood oma suusa-, uisu, või mäesuusa/lumelauavarustuse meile, ütled hinna ning meie paneme selle laadapäeval müüki! Sa ei pea ise laadapäeval kohal olemagi, et oma varustusele uus omanik leida! Meie tegeleme sellega ning Sina saad nädalavahetust nautida.

14.-16.novembril võtame kaupa vastu Lõunakeskuse liuvälja kassas (kell 10:00 – 21:00).
Laadapäeval kauba vastuvõttu ei toimu, siis ainult kaupleme!

Too oma suusavarustus müüki:

• Tartu Lõunakeskuse uisulaenutusse
Kolmapäevast reedeni (14.nov-16.nov), kell 10:00 – 21:00

• Varustus, mille müüki tood, peab olema PUHAS ja TÖÖKORRAS!
• Hinna oma suusavarustusele määrad Sina ISE, täites kohapeal vastava MÜÜGISEDELI!
• Meie võtame Sinu poolt toodud puhta ja töökorras ning Sinu poolt määratud hinnaga suusavarustuse oma inventarisüsteemi. Sinule jääb üks pool müügisedelist, mille alusel saad hiljem müümata jäänud kauba tagasi!
• Müüdud varustuse komisjonitasu läheb suusaklubi MTÜ Suusahullud arendustegevusse!
• Komisjonitasud:
• 5€….10€ komisjonitasu 1.50€
• 11€….99.99€ komisjonitasu 15%
• 100€…. komisjonitasu 10%
• Miinimumhind müüki toodaval varustusel on 5€.
• Liigvana (v.a.reliikvia), ebaturvalist, musta ning muul viisil müügiks kõlbamatut varustust müüki EI võeta! Tegemist ei ole vanavara kauplemise, vaid korralikule kasutatud varustusele uue omaniku leidmisega.

UUS!
JÄRELLAAT ALLESJÄÄNUD KASUTATUD SUUSAVARUSTUSELE TOIMUB PÜHAPÄEVAL KELL 10 – 18 LÕUNAKESKUSES
Selle aja jooksul on võimalus oma alles jäänud kaubale ka järele tulla!

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Panels_Widget_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Panels_Widget_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Panels_Widget_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Panels_Widget_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Panels_Widgets_Video”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Osalevad

Alpiexpress on reisikorraldaja, kelle tegevuse põhisuundadeks on erinevad sportliku sisuga reisid.
Talvel korraldame suusareise Alpidesse. Igalaupäevased tšarterlennud toimuvad kogu tipphooaja, jõuludest kuni märtsi lõpuni.
Suvel korraldame grupiga ratta-ja matkareise Alpidesse ning mujale Euroopasse.
Alpiexpress on Eesti Turismifirmade Liidu liige ja Eesti suurim suusareiside korraldaja.

 

AT1

 

“Vanim toimiv spordipood Eestis. A&T Sport  ei ole äri, see on elustiil”, ütleb Allar Levandi. A&T Spordis on alati väga tähtsal kohal spordimaailaga kaasas käimine ja parima hoolduse ja teabe pakkumine.

 

 

a2k

Kvalitiivsed spordikaubad kogu perele!
A2K SPORT on spordikaupade hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis vahendab Eesti, Läti ja Leedu spordikaupade jaemüüjatele selliseid tuntud spordikaupade tootjate kaubamärke, nagu Alpina, Rottefella, Peltonen, Start, Lillsport, jpm
Lisaks anname soovitusi, kuidas määrida suuski, millised tooted sobivad oma vahel kokku ning muud sarnast informatsiooni.

fridahats-logo

FridaHats OÜ on välja kasvanud Silvaron OÜst, mis on tegutsenud palju aastaid kosmeetika ja ilutoodete jae- ja hulgimüügiga. 2015. aastal alustasime FridaHats brändi nime all mütside ja puffide müümist, mis sobivad nii sportimiseks kui vaba aja veetmiseks. Frida mütsid on disainitud ja valmistatud siinsamas Eestis.

 

IRONMAN Tallinn 2019 will take place on 3rd of August in Estonia’s capital, located on the Baltic sea. The race begins with a 3.8 km single-loop swim in the Baltic sea near the Seaplane Harbour museum. Athletes will then continue onto a 180.2 km two-loop bike course which will bring them along the coastline and nearby villages. The final 42.2 km four-loop run takes participants through the historical city center of Tallinn, an UNESCO world heritage site, and finishes on Freedom Square.

 

Kuutsemäe Skishop: suusa- ja lumelauavarustus

 

 

 

 

matkasport-logo

Matkaspordist leiad aasta läbi kõik vajaliku igapäevaseks looduses liikumiseks nii vabal- kui tööajal; puhkusereisideks ja -rännakuteks; matkadeks ja ekspeditsioonideks. Meie tootevalikus on reisi-, matka- ja spordirõivad ning -jalatsid. Parim valik matkavarustust: telgid, magamiskotid, madratsid, seljakotid, kõrgtööde turvatooted ja seiklusspordi tooted. Suvisel ajal ka kvaliteetsed gaasigrillid.

 

 

moomoo_logo

moomoo on kodumaine rattariiete bränd, mille rajas 2013. aastal tunnustatud jalgrattur Allan Oras. Riiete valmistamisel ühendab moomoo tipptasemel funktsionaalsed kangad, käsitööoskused ja Eesti disaini. Sel viisil loome kvaliteedi, mida tunneb iga rattur.

 

 

neveneNevene on aastaringselt murdmaasuusakaupade müügile ja hooldusele spetsialiseerunud ettevõtmine. Lumeperioodil tegeleme eelkõige suusamäärete ja suusahooldusvahenditega, suvel pakume Eesti suurimat valikut rullsuuski. Teeme kõik, et meie poolt pakutavate toodete kasutamine oleks tulemuslik ja rõõmutoov. Nautigem liikumist!

 

 

Nordic Outdoor: Crocs, Reima

 

OneWay esindaja eestis – After Ski. Talvespordivarustus tippbrändidelt.

 

 

Kalle Lassila: Optiwax has been my choice since beginning of Optiwax. User friendly and simple product line secure right wax choices and fast waxing.

 

 

salomon

Salomon Outlet parimate pakkumistega!

 

 

siljas

Silja Sport alustas oma tegevust 1997. aasta sügisel spordirõivaste ja -tarvete poe avamisega Võrus. Suviti pakume jooksuvarustust, rullsuuski ning vabaajariideid. Talvel pakume Björn Daehlie suusariietust, Kari Traa trendikat pesu ja üleriideid. Rode suusamäärdeid, Ski Go suusakeppe ja määrdeid. Casco suusasirme ja prille ning Bagheera lasteriideid ja pesu.

 

skiwax

Parimate hindadega suusamäärded, hooldusvahendid, pesuvahendid, rattahooldus, spordivarustus, kehahooldus!

 

 

sportlandSportlandi missioon on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ning teenuste. Sportlandi visioon  on olla maailma parim spordi ja vaba aja elustiile müüv ja marketeeriv jaekaubanduskeskkond.

 

Tartu Maraton on Eesti talvine laulupidu, mis toob igal aastal kõigist Eesti nurkadest ja ka maailma kõige kaugematest paikadest kokku tuhandeid suusasõpru. Ligi 60-aastase ajalooga Tartu Maraton on maailma üks vanimaid suusamaratone ning ka osalejate arvult ja korralduslikult kvaliteedilt saavad maailmas sellele vastu vaid üksikud.

 

We understand that Nordic training, with their race conditions, are demanding and somewhat taxing.  This is why our selection of clothing is made, tried and tested here on site.  By creating leading technical clothing with outstanding quality and unique designs we can give you an unbeatable service in an ever evolving marketplace.  We are constantly adapting, always working to give you something that is timeless and that gives that little extra in each and every stage of the performance. When it’s your turn to take the limelight, it’s our obligation to deliver.  We have no limits and we make no compromises, we respect you!  We are Trimtex.

 

VeloplusVeloplus rattapood avati 1997.a. aadressil Saku tänav 3, Tallinnas. Meile meeldib pakkuda kvaliteetset kaupa nagu Merida, Cube ja Kellys jalgrattad. Kuid mitte ainult, sest meilt leiab ka jalgratta lisavarustust, spordiriietuse, spordikellasid, treeningvahendeid jms. Teada on, et mis liigub see ka kulub, sellepärast võib julgesti meie poole ka hoolduse küsimustes pöörduda, pole vahet mis firma rattaga on tegemist. Rattatöökojas töötavad oma ala asjatundjad.

 

Aasta Auto Pluss  müüb ja hooldab Volkswageni sõidu- ja tarbeautosid. Oleme ainus eesti kapitalil töötav Volkswageni ametlik partnerettevõte Eestis ja võimalik et ka kogu maailmas. Meile on väga tähtis klientide rahulolu. Meie missiooniks on parima sõidu- ja tarbeautode müügi ja hooldusteenuse pakkumine Volkswageni kaubamärgiga toodete ja rahvusvahelise kontserni Volkswagen AG oskusteabe kaudu.  Uus Aasta Auto Pluss AS kõigile Volkswageni nõuetele vastav autokeskus alustas tööd 2006.a. Meil on enam kui 18-aastane kogemus selle vastutusrikka töö tegemiseks

Toetavad

LK logo_Ymar

Liuväli-3

Scroll to Top