Suusalaat 2017

Suur Suusalaat Lõunakeskuses, 18.novembril 2017

 

LAADAL MÜÜMATA JÄÄNUD KAUBAD

Suusatamine on Eestis populaarne ja usutavasti ei ole kedagi, kes ei teaks kedagi, kellel ei oleks kodus suusavarustust, mis on nurka seisma jäänud, oodates nukralt, et keegi ta taas lumele viiks. Samas on palju neid, kes hea meelega endale või lastele suusavarustuse ostaksid, kuid varustuse hind saab takistuseks. Et mõlemad murelised kokku tuua, toimub juba viiendat korda laupäeval, 18.novembril legendaarne „Suur Suusalaat Lõunakeskuses 2017”.

Sina tood oma suusa-, uisu, või mäesuusa/lumelauavarustuse meile, ütled hinna ning meie paneme selle laadapäeval müüki! Sa ei pea ise laadapäeval kohal olemagi, et oma varustusele uus omanik leida! Meie tegeleme sellega ning Sina saad nädalavahetust nautida.

KAVAS
* Suusahullude kasutatud suusavarustuse laat *
* Talispordi praktilised töötoad lastele koos Henry Sildaru, Kaarel Nurmsalu, Eveli Saue, Priit Viksi jt sportlastega *
* Suusahüppe Marumägi, lumelauarada, elektroonilised lasketiirud jpt tegevused nii suurtele kui väikestele *
* Suurel ekraanil legendaarsed suusafilmid *
* Laval esineb Indrek “Hispaania tüdruk” Ventmann *
* Otseülekannet näeb DELFI TV-s *
* Järellaat kasutatud varustusele pühapäeval kell 11-17 Lõunakeskuse infolaua kõrval *
Päeva juhib hr. Margus Ader

NB! Kasutatud talvespordivarustuse vastuvõtt algab juba 1.novembril Tartu A&T Sport kaupluses Tähe 98!! (uus asukoht!!!)
Tartu A&T Sport pood lõpetab kaupade vastuvõtu reedel, 16.novembril kell 17:00!!

15.-17.novembril võtame kaupa vastu ka Lõunakeskuse liuvälja kassas (kell 9:00 – 21:00).
Laadapäeval kauba vastuvõttu ei toimu, siis ainult kaupleme!

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Panels_Widget_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Panels_Widget_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]

Too oma suusavarustus müüki:

• Tartu Lõunakeskuse uisulaenutusse
Kolmapäevast reedeni (15.nov-17.nov), kell 10:00 – 21:00
• AT Sport Tartu esinduskauplusesse 1.-17. november 2017, tööpäeviti kell 10:00 – 19:00, L 10-16.

• Varustus, mille müüki tood, peab olema PUHAS ja TÖÖKORRAS!
• Hinna oma suusavarustusele määrad Sina ISE, täites kohapeal vastava MÜÜGISEDELI!
• Meie võtame Sinu poolt toodud puhta ja töökorras ning Sinu poolt määratud hinnaga suusavarustuse oma inventarisüsteemi. Sinule jääb üks pool müügisedelist, mille alusel saad hiljem müümata jäänud kauba tagasi!
• Müüdud varustuse komisjonitasu läheb suusaklubi MTÜ Suusahullud arendustegevusse!
• Komisjonitasud:
• 5€….10€ komisjonitasu 1.50€
• 11€….99.99€ komisjonitasu 15%
• 100€…. komisjonitasu 10%
• Miinimumhind müüki toodaval varustusel on 5€.
• Liigvana (v.a.reliikvia), ebaturvalist, musta ning muul viisil müügiks kõlbamatut varustust müüki EI võeta! Tegemist ei ole vanavara kauplemise, vaid korralikule kasutatud varustusele uue omaniku leidmisega.

UUS!
JÄRELLAAT ALLESJÄÄNUD KASUTATUD SUUSAVARUSTUSELE TOIMUB PÜHAPÄEVAL KELL 10 – 18 LÕUNAKESKUSES
Selle aja jooksul on võimalus oma alles jäänud kaubale ka järele tulla!

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Panels_Widget_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Panels_Widget_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Cw2Udm_O5Cg[/embedyt]

jäähalli_plaan_1511

PÄEVAKAVA

Suur Suusalaat avatakse laupäeval, 18.novembril kell 10:00 Tartu Lõunakeskuse kinnikaetud liuväljal. Päevast näeb otseülekannet DELFI TV vahendusel!

10:00 – 18:00 Suur Suusalaat ja Suusahullude kasutatud talvekaupade laat avatud

Osalevad

sky_plus_logo_1_must_RGB-01

Eesti kõige positiivsem raadio! Suusalaadal saavad külastajad proovida “Mash Machine-i”. Seade, mis annab muusikaarmastajatele võimaluse lihtsalt ise muusikat kokku panna! Uuri lähemalt!

limpa logo talvine

Limpa suusakool õpetab lapsed suusatama! Asume sellest talvest nii Tartus Tähtvere spordipargis kui Tallinnas Pirital. Osaleda saavad nii lasteaia- kui koolirühmad ja toimuvad ka avatud tunnid! Suusalaadal viime läbi erinevaid mänge ja minivõistlusi SkiErg suusatrenazööridel. Osalejate vahel loosime rohkelt auhindu!

SLK(Logo)

Suusa-ja lumelauakoolis õpetatakse Teid kõige lihtsamal ja kiiremal moel mäesuuskadega ja lumelauaga sõitma. Olete esmakordselt mäel või tahate oma oskuseid parandada? Meie saame teid aidata. Suusalaadal aitame lastel Burtoni lumelauarajal lumelauasõiduga tutvust teha!

MAruMagiEesti esimene teisaldatav hüppemägi! MaruMägi vastab klassile K-3.  Hüppemäe kõrgus on 2,4 meetrit. Raja pikkus on 7 meetrit ning hüppe pikkus kuni 3 meetrit. Marumäge saab tellida nii kooli, lasteaeda või mistahes üritusele! 

AT1 

“Vanim toimiv spordipood Eestis. A&T Sport  ei ole äri, see on elustiil”, ütleb Allar Levandi. A&T Spordis on alati väga tähtsal kohal spordimaailaga kaasas käimine ja parima hoolduse ja teabe pakkumine.

 

a2k

Kvalitiivsed spordikaubad kogu perele!
A2K SPORT on spordikaupade hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis vahendab Eesti, Läti ja Leedu spordikaupade jaemüüjatele selliseid tuntud spordikaupade tootjate kaubamärke, nagu Alpina, Rottefella, Peltonen, Start, Lillsport, jpm
Lisaks anname soovitusi, kuidas määrida suuski, millised tooted sobivad oma vahel kokku ning muud sarnast informatsiooni.

 

FI-LogoPyramid_yellow_high

Since it was founded in 1924 the Austrian company has been known for innovation and the latest technologies. Fischer Sports GmbH is a single source supplier in the fields of Alpine and Nordic skiing equipment. Fischer Sports is the global market leader in Nordic skiing and one of the world’s largest ski producers. The headquarters are in Ried im Innkreis (Austria) and production facilities are located in Ried im Innkreis and Mukachevo (Ukraine).

 

fridahats-logo

FridaHats OÜ on välja kasvanud Silvaron OÜst, mis on tegutsenud palju aastaid kosmeetika ja ilutoodete jae- ja hulgimüügiga. 2015. aastal alustasime FridaHats brändi nime all mütside ja puffide müümist, mis sobivad nii sportimiseks kui vaba aja veetmiseks. Frida mütsid on disainitud ja valmistatud siinsamas Eestis. 

 

 isc-marinepool-logo

ISC on Eesti päritolu rõivabränd, mille tootevalikust võib leida väga laia sortimendi riideid erinevate spordialade harrastamiseks. Koostöös tippsportlastega arendatud tooted sobivad nii tipp-, harrastus- kui rahvasportlastele. Murdmaasuusatamiseks on valikus võistluskombinesoonid, treening- ja soojendusjakid, treeningvestid ja -püksid, erineva paksusega mütsid, peapaelad, soojad suusakindad. ISC klassikaliste toodetena on pakkumisel külmal talvel hädavajalikud soojad talvejoped ja –püksid.

 

Suurim Subaru esindaja

 

AS Mariine Auto on Subaru ametlik esindaja Eestis alates 1993 aastast.  Mariine Auto meeskond teeb tihedat koostööd Suusahullude klubiga, oleme mitmel suusahooajal aidanud Lemeks Suusatalve korraldamist – ikka oma nelikveoliste sõpradega. Iga hooaja lõpus on loositud nädalane kasutusõigus uue Subaruga! Kelly Sildaru -maailma suusatipp sõidab samuti Mariine Auto Subaru Outbackiga. Eesti suusamaailmas libisevad suusad ja Subarud tihedalt koos praegu ja edaspidi!

 

matkasport-logo

Matkaspordist leiad aasta läbi kõik vajaliku igapäevaseks looduses liikumiseks nii vabal- kui tööajal; puhkusereisideks ja -rännakuteks; matkadeks ja ekspeditsioonideks. Meie tootevalikus on reisi-, matka- ja spordirõivad ning -jalatsid. Parim valik matkavarustust: telgid, magamiskotid, madratsid, seljakotid, kõrgtööde turvatooted ja seiklusspordi tooted. Suvisel ajal ka kvaliteetsed gaasigrillid.

 

moomoo_logo

 

moomoo on kodumaine rattariiete bränd, mille rajas 2013. aastal tunnustatud jalgrattur Allan Oras. Riiete valmistamisel ühendab moomoo tipptasemel funktsionaalsed kangad, käsitööoskused ja Eesti disaini. Sel viisil loome kvaliteedi, mida tunneb iga rattur.

 

neveneNevene on aastaringselt murdmaasuusakaupade müügile ja hooldusele spetsialiseerunud ettevõtmine. Lumeperioodil tegeleme eelkõige suusamäärete ja suusahooldusvahenditega, suvel pakume Eesti suurimat valikut rullsuuski. Teeme kõik, et meie poolt pakutavate toodete kasutamine oleks tulemuslik ja rõõmutoov. Nautigem liikumist!

 

QM sportscare
QM SPORTS CARE is
 a line of top quality products based on natural ingredients for the treatment of athletes and their injuries. The name QM stands for Quality Massage in ‘ excellence for massage using essential oils that provide a balance between body and mind, which is the basis of aromatherapy . The essential oils or aromas of plants are volatile oils that can penetrate into the body through the skin and to be included, it is unique in that our skin is waterproof and leaves nothing else by !

 

salice

 Salice, made with Italian passion since 1919 on the shores of Lake Como. Salice’s iconic sunglasses are made within their historic factory in Italy and worn by elite cyclists and athletes around the world. Their bright colours, Italian markings and striking designs are just part of the offering, engineered to perform,

 

salomon

 

Salomon Outlet parimate pakkumistega!

 

siljasSilja Sport alustas oma tegevust 1997. aasta sügisel spordirõivaste ja -tarvete poe avamisega Võrus. Suviti pakume jooksuvarustust, rullsuuski ning vabaajariideid. Talvel pakume Björn Daehlie suusariietust, Kari Traa trendikat pesu ja üleriideid. Rode suusamäärdeid, Ski Go suusakeppe ja määrdeid. Casco suusasirme ja prille ning Bagheera lasteriideid ja pesu.

 

secosport

Secosport tegeleb spordi-ning vabaajakaupade müügi, rentimise ja hooldusega. Et olla oma Klientidele parim valik, anname maksimumi, et oma tootevalikut võimalikult mitmekesiseks muuta. Meie moto on kasvada koos oma Klientidega esimesest päevast!

 

skiwax 

Parimate hindadega suusamäärded, hooldusvahendid, pesuvahendid, rattahooldus, spordivarustus, kehahooldus!

 

sportlandSportlandi missioon on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ning teenuste. Sportlandi visioon  on olla maailma parim spordi ja vaba aja elustiile müüv ja marketeeriv jaekaubanduskeskkond.

 

VeloplusVeloplus rattapood avati 1997.a. aadressil Saku tänav 3, Tallinnas. Meile meeldib pakkuda kvaliteetset kaupa nagu Merida, Cube ja Kellys jalgrattad. Kuid mitte ainult, sest meilt leiab ka jalgratta lisavarustust, spordiriietuse, spordikellasid, treeningvahendeid jms. Teada on, et mis liigub see ka kulub, sellepärast võib julgesti meie poole ka hoolduse küsimustes pöörduda, pole vahet mis firma rattaga on tegemist. Rattatöökojas töötavad oma ala asjatundjad.

Logo_And Moments_vertikaalne_slogan_PRUUN_310311

 

Seiklused, avastusretked koos hea seltskonnaga.  Teinekord on ennast kõige lihtsam lahti seletada selle kaudu, mis sa ei ole: me ei korralda tšarterreise Kanaaridele ega ka Egiptusesse! Meilt ei tasu küsida laevapileteid Helsingisse. Meile meeldivad turistidest puutumatud paigad, meile meeldib füüsiline pingutus ja meile meeldib hea seltskond. Meile meeldib uusi paiku avastada, neis rahulikult ringi kruiisida ja tutvuda kohaliku kultuuriga rohujuure tasandil.

Toetavad

LK logo_Ymar

Liuväli-3

ramirent_logotype_rgb

VildeVine

Scroll to Top