Mida laagris teeme

trenntrenn
TEEME TRENNI
Suusatreeningud parimates tingimustes ja parimate juhendajate käe all
matkmatk
matkame mägedes
Norramaa ilu peab lihtsalt ise nägema ja katsuma
mk-etappmk-etapp
õpime proffidelt
Elame kaasa Lillehammeri MK-etapi osalejatele
Jah, otse raja ääres!
badstue_storhyttebadstue_storhytte
Lõõgastume
Meie kasutuses on mõnus avar Soome saun ja jacuzzi maja välisterrassil
biljardbord_storhyttebiljardbord_storhytte
puhkame ja mängime
Leiame lisaks õues olemise maagiale aega ka puhata, suhelda, mängida
pannkookpannkook
Kuninglikud söömaajad
Liivimaa parimate kodukokkade hõrgutavad gurmeeroad lausa 3 korda päevas
maesuuskmaesuusk
Mägi ja muud atraktsioonid
Hafjellis asub lisaks kõigele muule ka vinge mäekeskus
Olümpialinn Lillehammer on kõigest 15min autosõidu kaugusel
Ja tasub valmis olla veel paljudeks muudeks üllatusteks 🙂

Kus elame

Laagri kirjeldus ja hind

AEG ja KOHT: 1.-8. detsember; Hafjell, Norra

TRANSPORT: Osalejad liiguvad laagrisse lennukiga Riia-Oslo (lennupileti broneerib igaüks ise, see ei sisaldu laagri hinnas). Lendude info, millele transfeeri pakume leiad kui allapoole kerid. Oslo lennujaamas on laagri korraldajad bussidega laagrilisi juba tervitamas. Laagri lõpus viiakse kõik jälle kenasti lennujaama.

MAJUTUS: Seekord oleme broneerinud suure maja, kuhu kogu laagri seltskond ära mahub. Majas on kuni 24 kohta, mitu pesemisruumi, avar Soome saun ja mullivann ning palju ruumi ja võimalusi vabaaja veetmiseks. Linad, rätikud ja kõik muu vajalik on kohapeal olemas. Majutus 2-3 kohalistes tubades.

TOITLUSTUS: Laagripaketi sisse kuulub 3x päevas toitlustus Liivimaa parimate kodukokkade poolt.

TREENINGUD ja VARUSTUS: Püüame maksimaalselt veeta aega suuskadel. Pole vahet, kas oled päris algaja või juba natuke oskajam suusataja – laager ei lõppe enne kui kõigil on suusatehnika päris selgeks saanud. Lillehammeri piirkonnas on üle 400km katkematut suusarada, seega maalilistes Norra mägedes matkamiseks meile kindlasti piisab. Osalejate suusavarustuse kogume kokku mõned päevad enne laagri algust ja viime kohale mööda maad-merd. Kui suusavarustusest on mõni detail puudu, siis aitame selle komplekteerida.

VABA AEG / LISAD: 2.-4. detsembrini toimub Lillehammeris suusatamise MK-etapp – meie oleme loomulikult maailma parimatele kaasa elamas raja ääres. Olümpialinn Lillehammer asub 15min kaugusel – loomulikult käime olulisemad vaatamisväärsused läbi. Ning kes on eelnevalt meie laagrites käinud, need teavad, et tuleb alati valmis olla ka muudeks toredateks üllatusteks.

REGISTREERIMINE: Lumelaagri osalejate piirarv on 20 inimest. Registreerimine toimub sellel samal lehel oleva vormi kaudu. Kui oled oma andmed ära sisestanud, suunatakse sind otse meie e-poodi, kus saad kohe kas terve laagri summa või laagri esimese osamakse (ettemakse) tasuda. Laagri osavõtutasu saab tasuda ka arve alusel ning osade kaupa. Sellisel juhul täida ära ankeet, aga jäta e-poes makse tegemata. Laagrikoha broneerime peale esimese osamakse sooritamist!

MUU: Laagri täpsema ajagraafiku, treeningplaani jms info saadame laagris osalejatele juba vahetult enne laagri algust.

Laagri hind: 1050€ (klubiliikmetele erihind)
Hinna sees kõik, millest ülal juttu oli. Hinnas ei sisaldu lennupiletid RIX-OSL ja OSL-RIX

LENNUINFO

Need on lennud, millele tuleme Oslosse vastu ja millele laagri lõppedes kõik osalejad lennujaama viime. Kuna AirBaltic tühistas esialgsed lennud Tallinn – Oslo, siis lähtekohaks on seekord Riia (transpordi sinna kombineerivad osalejad autodega).
Muude lendude valimise korral tuleb arvestada iseseisva transpordiga (rong) Oslo lennujaamast Lillehammerisse.

Laagrisse registreerimine

Ankeedi kinnitamisel suunatakse sind automaatselt meie e-poodi. Seal saad tasuda kas terve laagri maksumuse või esimese osamakse. Kui ei soovi pangalinkide abil tasuda, siis jäta e-poe protsess vahele ja saadame sulle arve. Arvet võib tasuda osadena, hea oleks kui kõik osad saavad tasutud hiljemalt laagri alguseks. Registreerimise kohta tuleb automaatne kinnitus sinu e-mailile.
Keri üles
0
No products in the cart.