casino siteleri Bağlama Büyüsü casino siteleri Bağlama Büyüsü Soğutma Duası Bağlama Duası Kartal Escort Antalya travesti eburke.org Enzabet deneme bonusu veren siteler Deneme Bonusu Veren Bahis Siteleri sarıyer evden eve nakliyat ataşehir evdedn eve nakliyat başakşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat deneme bonusu veren siteler onwin evden eve nakliyat Kocaeli Evden Eve Nakliyat beylikdüzü ev taşıma topçuoğlu nakliyat deneme bonusu Bağlama Büyüsü erotik filmler bahisnow bahisnow sweet bonanza demo big bass bonanza oyna aviator demo oyna gates of olympus oyna casinoslot casinoslot hipercasino hipercasino casinoper casinoper pragmatic play oyna gates of olympus oyna sweet bonanza oyna bahisnow bahisnow bahisnow simdibahis betizm giriş globalbahis Simdibahis book of ra oyna tropical tiki oyna spaceman oyna lordcasino Musclebet sweet bonanza dog house demo sugar rush demo fruit party demo flaming hot oyna burning hot slot oyna Aviatrix oyna wild west gold oyna wild west gold demo oyna deneme bonusu veren bahis siteleri İbo Abi Sikme Yeter Çok Siktin Bea :)

LEMEKS TARTUMAA SUUSATALV ETAPID 2023

ETAPP
KUUPÄEV
JUHEND
RAJAKAART
TULEMUSED
PROLOOG – DENDROPARK (V)
21.12.2022
I ETAPP – TÄHTVERE, TARTU LINNA MV (KL)
11.01.2023
II ETAPP – LÄHTE, TARTUMAA MV (V)
25.01.2023
III ETAPP – VOOREMÄE (KL)
8.02.2023
IV ETAPP – DENDROPARK (V)
22.02.2023
V ETAPP – TÄHTVERE, SUUSAKROSS (V)
1.03.2023
VI ETAPP – LÄHTE, PAARISSPRINT (KL)
15.03.2023
SUUSAHUNDI KARIKAS 2023123456Kokku
MAPRI EHITUS310.96126.48437.44
LEMEKS GRUPP198.9685.13284.09
LHV74.489.24163.64
SWEDBANK168.9575.61244.56
A.LECOQ176.53100.56277.09
PLAYECH70.6989.72160.41
NÕO LIHATÖÖSTUS51.142.193.2

ETAPPIDELE REGISTREERIMINE

TÄNASELE ETAPILE REGAMINE KOHAPEAL!

Lemeks Tartumaa Suusatalv 2023 punktiarvestus

Kasuta otsinguvälja, et filtreerida tabelit nime/vanuseklassi vms järgi!
NimiSündKlubiKlass1 etapp2 etappSUMMA
Mattias Silmere2013Elva SuusaklubiM10100100200
Juss Pikkor2013Karupesa TeamM109595190
Roger Pihlak2013Emajõe SuusaklubiM108090170
Tõnis Vares2014Tartu SuusaklubiM109080170
Joosep Kommusaar2013Tartu Valla SpordikoolM107285157
Rasmus Trumm2013Tartu SuusaklubiM107569144
Kristof Kivil2017Emajõe suusaklubiM106972141
Mattias Meltsov2014Tartu SK VeloM108585
Arti Kaljuste2015M107575
Kaspar Välk2014Tartu SuusaklubiM106666
Mihkel Tammekivi2014Karupesa TeamM106666
Oskar Raudik2011Elva SuusaklubiM12100100200
Mathias Tammekivi2012Karupesa TeamM129095185
Riko Variku2012Tartu SuusaklubiM128585170
Karl Oskar Villak2011Tartu SuusaklubiM127590165
Kristofer Nikkinen2012Tartu SuusaklubiM128080160
Ranel Pihlak2011Emajõe SuusaklubiM126972141
Siim Sander Vaher2012Tartu valla spordikoolM126669135
Hendrik Liivamägi2012Karupesa TeamM127260132
Martin Veskimäe2012Kuningamäe spordiklubiM129595
Raio Ermel2011Tartu Valla SpordiklubiM127575
Uku Kreitsberg2012Elva SuusaklubiM126666
Marten Kivila2012Tartu Kivilinna KoolM126363
Tuudur Mihkelsoo2012Tartu SuusaklubiM126363
Henri Langerpaur2012Tartu Valla SpordikoolM125858
Kristjan Renning2012Tartu SuusaklubiM125656
Stefan Kivil2009Emajõe suusaklubiM14100100200
Henri Kersna2009Tartu SuusaklubiM149085175
Leonard Kristian Bolshakov2009Tartu SuusaklubiM148590175
Rasmus Raudik2010Elva SuusaklubiM148095175
Indrek Kannel2009Tartu SuusaklubiM147280152
Uku Lepikov2009Tartu SuusaklubiM147572147
Simon Uibo2010Karupesa teamM146669135
Ekke Vares2010Tartu SuusaklubiM146963132
Henri Tarv2009Tartu valla spordikoolM145866124
Richard Lääts2009Kuningamäe SpordiklubiM146356119
Ott Lepikov2010Tartu SuusaklubiM145460114
Karl-Mattias Juhkam2009ServitiM146052112
Riko Matto2010Emajõe SuusaklubiM145050100
Markus Nachbar2010Tartu SuusaklubiM14524496
Valter Käärma2009Tartu SuusaklubiM14564096
Rikard Kütt2009Emajõe suusaklubiM149595
Jakob Kommusaar2010Tartu Valla SpordikoolM14464894
Aron Matthias Kütt2010Elva SuusaklubiM147575
Kaur Hanni2010Elva SuusaklubiM145858
Alari Reiman2010M145454
Tambet Leiten2010Tartu SuusaklubiM144848
Mikk Mihkel Ruus2010Tartu SuusaklubiM144646
Viljar Truu2009M144444
Roobert Teder2009Luunja ValdM144242
Robin Puusaar2007Emajõe suusaklubiM1695100195
Juhan Leenurm2007Tartu SuusaklubiM1610085185
Markus Juhkam2007ServitiM168580165
Joosep Birjuk2007Emajõe SuusaklubiM166995164
Tõnis Kann2008Ülenurme Gümnaasiumi SKM168069149
Rando Jaaksoo2007Emajõe suusaklubiM165890148
Oskar Lehto2007Emajõe suusaklubiM167275147
Erik Kersna2007Tartu SuusaklubiM167566141
Joonas Mõtte2008Tartu SuusaklubiM166072132
Robin Martti Lääts2007Kuningamäe SpordiklubiM169090
Joosep Kalberg2007Emajõe SuusaklubiM166666
Frank Vilipuu2007Tartu SuusaklubiM166363
Uku Veli Õunapuu2008Elva SuusaklubiM166363
Kristjan Täär2008Vooremaa CentrumM166060
Tauri Soeson2008TÜASKM165656
Kristofer Põlluste2007Tartu SuusaklubiM165454
Marten-Jakob Ristmägi2006Tartu SuusaklubiM1890100190
Jaan Kann2006Ülenurme Gümnaasiumi SKM188095175
Ralf Kivil2005Emajõe SuusaklubiM18100100
Robin Kütt2006Emajõe suusaklubiM189595
Jõrgen Järve2006M189090
Mark Mägi2006Tartu SuusaklubiM188585
Robin Melk2006Tartu valla spordikoolM188585
Kristho Kaldmaa2005SAK TartuM187575
Markus Tikk2005M187272
Arto Arukuusk1993Tartu SuusaklubiMehed9080170
Vahur Teppan1985Limpa SuusakoolMehed9575170
Hugo Johannes Nurk2001Emajõe Suusaklubi/Tartu valdMehed69100169
Rauno Tiimann1988Ülenurme Gümnaasiumi SKMehed6695161
Alvar Ratt1998Ülenurme Gümnaasiumi SKMehed7572147
Hans Kristen Rootalu1996Mehed7256128
Tauno MölderLemeks/PalmakoMehed6354117
Kermo Tarv2004Tartu Valla SpordikoolMehed4858106
Reigo Pihlak1985Emajõe Suusaklubi/Tartu valdMehed5452106
Klaus Mark Kolpakov1999Kuningamäe SKMehed100100
Tarmo Napa1990SuusahulludMehed5644100
Joonatan Kama1997Emajõe SuusaklubiMehed445094
Aleksander Tamm2001Emajõe Suusaklubi/Tartu valdMehed9090
Jürgen Kukk2000Emajõe SuusaklubiMehed8585
Kristjan Oolo1986PelotonMehed8585
Hugo Gregor Kikerpill2002Mehed463682
Jaan Rakaselg1987Võru SuusaklubiMehed8080
Emil Eensaar2004OK IlvesMehed403474
Hannes Kuslap2000Eesti Energia SpordiklubiMehed324274
Sander Kulu1993Mehed423072
Leivo Luha2004Mehed6969
Kaupo Sirel1990Elva suusaklubiMehed6666
Rauno Puusepp1990Mehed264066
Joosep Karlson1995KanuumeesMehed6363
Tanel Levkoi1990Mehed6060
Taneli Eensalu2001Kuningamäe SpordiklubiMehed6060
Viljar Kuljus1984Rein Taaramäe RattaklubiMehed5858
Toomas Horma1992Emajõe SuusaklubiMehed5252
Vahur Veeroja1985Lemeks GruppMehed302252
Sander Tars1994Emajõe SuusaklubiMehed5050
Aivar Põllu1985Eesti Energia SpordiklubiMehed222648
Mart Andresson1985Ülenurme gümnaasiumMehed4848
Rauno Laumets1990Tartu Valla SpordikoolMehed4646
Kristjan Külm1985Tartu Valla Spordiklubi/EmajõeMehed3838
Risto RaidLemeks/PalmakoMehed3838
Indrek Jõgi1989Marine AutoMehed172037
Ants Jänes1984Mehed3636
Allar Pähn1987Tripassion TriatloniklubiMehed3434
Karl Martin Voovere2000Mehed3232
Kristjan-Martin Kirjanen1994TartuMehed2828
Lauri Leivits1996Mehed2828
Feeliks Teder1984Luunja ValdMehed2424
Silver PijonLHVMehed2424
Stanislav Gurba1986TriPassion TriathloniklubiMehed2020
Tõnis Pärnala1990A. le CoqMehed1818
Teet Sandel1984Mehed1616
Allar Kivil1976Emajõe suusaklubiM40+10095195
Karl Saidla1977Tartu SuusaklubiM40+95100195
Jarek Mäestu1977Tartu RulluisuklubiM40+9085175
Aron Trumm1981SuusahulludM40+8075155
Alo Järve1976M40+7272144
Jaanus Kann1981M40+6380143
Mati Mõtte1978M40+4869117
Raul Lepasild1981Mariine AutoM40+5852110
Lembit Holm1981Tartu Kalvi Veemoto KlubiM40+4660106
Aarne Krõlov1976M40+5054104
Lauri Kikerpill1976M40+4258100
Henry Põvvat1982Tartu Kalvi Veemoto KlubiM40+385694
Tanel Veski1983Tartu SuusaklubiM40+9090
Ivo Tamm1978SuusahulludM40+404888
Ivar Heinola1977Nordic Jobs WorldwideM40+8585
Hanno Mosov Hallik1976SwedbankM40+345084
Annes Välk1983M40+7575
Cardo Soosaar1975SuusahulludM40+6969
Margus Laanemäe1978Põlva TenniseklubiM40+6666
Marko Lamp1978SuusahulludM40+6666
Andres Säre1974Tiim RedbullM40+6363
Märt kivila1982OÜ SavekateM40+6060
Raido Kukk1976M40+5656
Vahur Valvas1981Rein Taaramäe RattaklubiM40+5454
Martin Meltsov1980Haanja RattakluiM40+5252
Urmet Külaots1974Eesti LennuakadeemiaM40+4444
Rene Saarsoo1981M40+3636
Janek Vana1972M50+90100190
Kaupo Kattai1973RTR/ ma niisamaM50+9595190
Rein Kullamaa1969VWM50+10080180
Kalev Vunk1969SuusahulludM50+8085165
Andres Nurk1973Emajõe SuusaklubiM50+8566151
Margus Kaur1968M50+6090150
Lauri Tikk1972SuusahulludM50+7275147
Gaido Kaeramaa1968M50+6672138
Väino Ellamik1971M50+6360123
Jüri Pärtelpoeg1969SuusahulludM50+5863121
Arne Türkson1968SuusahulludM50+5258110
Veiko Soo1968PõltsamaaM50+7575
Elmo Raudpuu1971SuusahulludM50+6969
Härmo Haljaste1973SuusahulludM50+6969
Andres Pae1970PlaytechM50+5656
Madis Jaska1965BauhofM50+5454
Tõnis Uba1971Mariine AutoM50+5050
Hanno Priks1963Karupesa TeamM60+100100200
Andres Kübar1959MTÜ AOK Arendus/Tartu ValdM60+9595
Üllar Hallik1954M60+9595
Kalle Kiiranen1953Tartu SuusaklubiM70+100100200
Lembit Nöps1951IlvesM70+9595190
Marta Raudik2013Elva SuusaklubiN10100100200
Janeli Morgenson2013Kuningamäe SpordiklubiN109085175
Leena Saidla2014Tartu SuusaklubiN108590175
Marta Matson2013Kuningamäe SuusaklubiN109580175
Miina Kommusaar2013Tartu Valla SpordikoolN108075155
Sandra Tintera2013Tartu SuusaklubiN107572147
Pauliine Tsakuhhin2014Tartu SuusaklubiN106360123
Greta Kelviste2014N105858116
Lenna Kannel2015Tartu SuusaklubiN106056116
Lee Õunapuu2013Elva SuusaklubiN109595
Stella Uibo2013Karupesa TeamN107272
Adeele Pihlak2014Emajõe SuusaklubiN106969
Mirjam Rao2014Kuningamäe SpordiklubiN106969
Johanna Uibo2015Karupesa TeamN106666
Marit Vaher2014Katoliku SKN106666
Kristelle Kanniste2014Tartu SuusaklubiN106363
Mirtel Saar2011Kuningamäe spordiklubiN12100100200
Karin Tintera2011Tartu SuusaklubiN129095185
Claudia Mägi2012Kuningamäe SpordiklubiN129580175
Elis Maasen2011N128585170
Miina-Liisa Juhkam2012ServitiN128069149
Marleen Aasa2011Tartu SuusaklubiN127572147
Airika Nahksepp2012Tartu valla spordikoolN126966135
Eliise Sepri2012Kuningamäe SpordiklubiN127258130
Adeele Maria Kirs2012Tartu valla spordikoolN126660126
Helena Vähi2011Elva SuusaklubiN129090
Beri Lessing2011Elva SuusaklubiN127575
Herta Marta Pauliine Jalast2012N126363
Miina Pärtel2011Elva SuusaklubiN126363
Alexandra Sikk2012Tartu SuusaklubiN126060
Kaidi Karja2012N125858
Keidy Tammik2011Tartu valla spordikoolN125656
Madli Berta Kikerpill2010Tartu SuusaklubiN1490100190
Merleen Aaviku2007Ülenurme Gümnaasiumi SKN1469100169
Kaisa Morgenson2009Kuningamäe SpordiklubiN14100100
Gerda Emilia Kiudma2010Tartu SuusaklubiN149595
Annegrete Jõeloo2009Emajõe SuusaklubiN148585
Kaisa Karja2010Tartu Katoliku SpordiklubiN148080
Gerda Kivil2007Emajõe SuusaklubiN147575
Kelit Kesa2008Kuningamäe SpordiklubiN147272
Kätlin Toom2007Kuningamäe SpordiklubiN146666
Arette Jõeloo2007Emajõe SuusaklubiN146363
Christiine Teder2007Luunja ValdN169595
Adeliine Lail2006Emajõe SuusaklhbiN1895100195
Mareli Vaher2006Katoliku SKN189095185
Hedvig Altmäe2006KF SuusaklubiN18100100
Kätlin Kukk2003Emajõe SuusaklubiNaised100100200
Anette Taivere2002Emajõe SuusaklubiNaised9595190
Teele Lill2003Tartu Valla SpordiklubiNaised8590175
Siiri RistLemeks/PalmakoNaised7575150
Anu Pihlak1989SAK TartuNaised6972141
Silva Pijon1995OÜ KalevitütarNaised9090
Birgit Rõõm2004Tartu SuusaklubiNaised8585
Kertu Kork2002Tartu SuusaklubiNaised8080
Liis Siigur2003Naised8080
Laura Nagel2000Swedbank ASNaised7272
Aleksandra Klokova1991SalvestNaised6666
Heleri Kivil1977Emajõe suusaklubiN40+10095195
Anneli Jõeloo1975N40+9090180
Rita Kivila1974ValioN40+8580165
Megan McTavish1977Tartu SuusaklubiN40+100100
Merlin Müür1979N40+9595
Ivi Vaher1976Tartu Tervishoiu KõrgkoolN40+8585
Eve Jaeski1974N40+8080
Sille Rell1970N50+100100200
Margit Rõõm1970N50+9595
Anneli Lätt1968N50+9090
Pille Naggel1963SuusahulludN60+100100
Leili Prans1951OK IlvesN70+100100200
deneme bonusu bahis siteleri canlı bahis casino siteleri deneme bonusu canlı bahis siteleri