Menüü
Facebooki külg
Jaga seda lehte
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

OTEPÄÄ JOOKSUTUUR
21-23 AUGUST 2020

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit

Raskelt ilus!

partnerid
pyhajarve_logo_hor_est
Otepää Vald
Nõo_lihavürst_logo
Salvest-logo
alecoq
torm-rgb
Lamberts-logo-on-white
woodndt-logo_-est_vektoris
6. Otepää Jooksutuur toimub Otepää, Pühajärve ja Kääriku ümbruses 21. – 23. augustil 2020 aastal.

distantsid

 
PÕHIJOOKS
7.KEKKONENI JOOKS
KEPIKÕND JA RAHVAJOOKS
21. aug, 19:00 Tehvandil
10 km
 
10 km
22. aug, 12:00 Pühajärvel
17,195 km
 
17,195 km
23. aug, 12:00 Käärikul
15 km
15 km
15 km

radade kaardid

osavõtutasud

I VOOR

kuni 31.07.2020
25 jooksutuur
  • 3 vinget jooksu
  • Tipptasemel teenindus
  • Lahedad meened
  • Võrratu seltskond

II VOOR

1.08 - 16.08.2020
35 jooksutuur
  • 3 vinget jooksu
  • Tipptasemel teenindus
  • Lahedad meened
  • Võrratu seltskond
Hetkehind

III VOOR

17.08 - 20.08.2020
45 jooksutuur
  • 3 vinget jooksu
  • Tipptasemel teenindus
  • Lahedad meened
  • Võrratu seltskond

IV VOOR

21.08 ja kohapeal
60 jooksutuur
  • 3 vinget jooksu
  • Tipptasemel teenindus
  • Lahedad meened
  • Võrratu seltskond

registreerimine

osalejad

Ees- ja perekonnanimiSuguVõistluse valikVanuseklass
Kristiina KõdarNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Marko TõllMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Merit Mängli NaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Ave KupperNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Imbi JoasaarNaineKogu jooksutuur55+ (1956-1965)
Piret ÕunapNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Eve JaeskiNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Evelin PellenenNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Vello LillipuuMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Erti KaresMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Urmas TellingMeesKogu jooksutuur55+ (1956-1965)
Priit LibeMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Liili VatsarNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Liia NilpNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Tarmo NapaMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Eve SkoglundNaineKogu jooksutuur55+ (1956-1965)
Oliver HannusMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Astrid ArulaNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Katrin VaherNaineRahvajooks või kepikõndPõhiklass (1976-2000)
Rasmus JaagantMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Priit JaagantMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Rauno LiebenauMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Kalle OtsaMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Kadri IlvesNaineRahvajooks või kepikõndPõhiklass (1976-2000)
Ida VaresNaineRahvajooks või kepikõnd16 (2004-2006)
Ekke VaresMeesRahvajooks või kepikõnd
Lauri VaresMeesRahvajooks või kepikõnd45+ (1966-1975)
Märt KivilaMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Katrena TennoNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Karina AltNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Andra MoistusNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Margus KaskMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Ailar AssonMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Margus MaidlaMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Dace Krumina-EgliteNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Sane Kitsing NaineKogu jooksutuur
Ugis DancauskisMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Kristiina RohtNaineRahvajooks või kepikõndPõhiklass (1976-2000)
Indrek ToomasMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Anu-Helju TäärNaineRahvajooks või kepikõnd65+ (1955 ja varem)
Andrus KivariMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Ulvi LondNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Triinu KaarnaNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Kati KalaNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Algis KorkMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Marika KoplimägiNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Veiko RandaruMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Raul KangurMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Elin Ilves NaineKogu jooksutuur55+ (1956-1965)
Tõnu Ilves MeesKogu jooksutuur55+ (1956-1965)
Sirje RajaNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Karmo TiiduMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Kuldar KõivMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Vincent DautancourtMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
diana genrihovNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Raul LepikMeesKekkoneni jooksPõhiklass (1976-2000)
Tiit LepikMeesKekkoneni jooksPõhiklass (1976-2000)
Mikk JäetmaMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Annika Paluoja NaineRahvajooks või kepikõnd45+ (1966-1975)
Marja Stina SaalisteNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Jaak KümnikMeesKogu jooksutuur55+ (1956-1965)
Kirsti RistheinNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Katrin Lang NaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Maarika TerepNaineRahvajooks või kepikõnd45+ (1966-1975)
Jaan TerepMeesRahvajooks või kepikõndPõhiklass (1976-2000)
Janno KikojanMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Liis VelskerNaineRahvajooks või kepikõndPõhiklass (1976-2000)
Mirjam VäliNaineRahvajooks või kepikõndPõhiklass (1976-2000)
Kaarel KenderMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Margus LaanemäeMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Meril BeilmannNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Kalmar KursMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Kalev KajasteMeesKogu jooksutuur65+ (1955 ja varem)
Karin RediNaineKekkoneni jooks
Hindrek WerderMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Charleen WerderNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Tonu JaaguMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Mihkel LääneMeesKekkoneni jooksPõhiklass (1976-2000)
Aire VuksNaineRahvajooks või kepikõnd45+ (1966-1975)
Raivo HoolMeesKekkoneni jooks45+ (1966-1975)
Kert KaasikMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Hunt HeidiNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Tauno KureMeesKekkoneni jooks55+ (1956-1965)
Kalle OruaasMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Merit MutsoNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Joosep NaruskbergMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Jaanika AbelNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Ilmar TagelMeesKogu jooksutuur65+ (1955 ja varem)
Reena KäoNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Eeva Avik NaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Jaagup OjalillMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Eliisabet KoolMeesKogu jooksutuur19 (2001-2003)
Rauno JallaiMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Stella-Maria SammNaineKogu jooksutuur19 (2001-2003)
Tõnu SammMeesKogu jooksutuur55+ (1956-1965)
Liivika PaasNaineKogu jooksutuur16 (2004-2006)
Sulev KraamMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Sille KraamNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Piia RiimNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Jaan VõsuMeesKekkoneni jooks45+ (1966-1975)
Aleksi MäharMeesKogu jooksutuur65+ (1955 ja varem)
Rainis SaarMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Kristjan LeimannMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Maarja-Liis Järvekülg-LuomaNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Anne PirnNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Raivo LaanemetsMeesKekkoneni jooksPõhiklass (1976-2000)
Tuija MononenNaineKekkoneni jooks55+ (1956-1965)
Egle VillikNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Leivo SeppMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Ingrid RiipusNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
GAABRIEL TAVITSMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Liis LokkNaineRahvajooks või kepikõndPõhiklass (1976-2000)
Alar LuikMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Toomas ArtmaMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Urmas KõrgveeMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Maris TammNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Anne Küttim-RipsNaineKogu jooksutuur
Ivar HeinolaMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Isabel KüttimNaineKogu jooksutuur
Elisabeth RipsNaineRahvajooks või kepikõnd
Mirjam VintNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Timo PiirmannMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Kristo ValtinMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Mari-Liis LänikNaineKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Kaia MutsoNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Robert UngaMeesKogu jooksutuurPõhiklass (1976-2000)
Gery EinbergMeesRahvajooks või kepikõndPõhiklass (1976-2000)
Madis ReisenbukMeesKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Riina TammistuNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)
Heldi KaaresNaineKogu jooksutuur45+ (1966-1975)