Kevad 2018

[cs_content][cs_section parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 0 0px 45px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″ type=”1/1″ style=”padding: 0px;”][x_image type=”none” src=”http://suusahullud.ee/wp-content/uploads/2018/02/kevadpakett-2018.jpg” alt=”” link=”false” href=”#” title=”” target=”” info=”none” info_place=”top” info_trigger=”hover” info_content=””][cs_text]

SUUSAHULLU KEVADPAKETT 2018

Eesmärk

Sportima peab regulaarselt ja mitmekülgselt! Sellepärast oleme kokku pannud ideaalse paketi kõigile suusahulludele ja sõpradele, et õpiksite tundma erinevaid suviseid spordialasid ja iseennast selle kaudu. Treeninguid juhendavad oma ala asjatundjad, lisame juurde ka vajamineva õppematerjali!

Periood & tasu

Kevadpaketi perioodiks on märts – mai 2018. Sellesse ajavahemikku jääb kümneid põnevaid treeninguid õues, saalis, ujulas, palliplatsil ja muudel väljakutel.
Et paketist osa saada, tuleks registreerida ennast allpool asuvas vormis. Paketiga registreerides kinnitad, et võtad osa kogu projektist ja ei hakka jonnima kui raamatupidaja saadab arve, aga sul on paar trenni tiheda töögraafiku või kerge külmetuse tõttu vahele jäänud 🙂
Paketi eest saab tasuda kas korraga 90€ (saadame arve) või igakuiselt 35€.
Õpilastele ja üliõpilastele 75€ (30€ kuu).

Reeglid

Ole rõõmus ja käi trennis! Kui on muresid või küsimusi, siis küsi.

Paketi sisu

Mitmekülgsed treeningud oma ala asjatundjate eestvedamisel märtsist maini.
Märtsis suusatame (rõhk on osavusel ja suusatunnetuse parandamisel, trennid on mängulised), ujume Auras ja teeme algust jõutreeningutega.
Aprillis on põhiline rõhk jõutreeningutel, neid teeme nii vabas õhus kui jõusaalis. Jätkame ka ujumiseõppega ja juurde tulevad erialased jooksutrennid ja orienteerumine koos spetsialisti juhendamisega.
Mais on jooksuaeg, teeme seda nii linnas kui metsas. Aga et lihtsalt jooksmine igavaks ei muutuks pakume sinna vahele ujumist, jõutrenni ning mängime ka palli.
Lisaks ühistreeningutele valmistavad treenerid ette erinevate aladega lähemalt tutvumiseks ka spetsiifilised treeningkavad ning anname samuti nõu ka tervisliku toitumise jms osas. Täpne nädalate treeningkava hakkab jooksvalt uuenema Sportlyzeri kalendris ja saabub ka kevadpaketi liitujatele iga pühapäeva õhtul mailikasti.

[/cs_text][x_raw_content]

[/x_raw_content][/cs_column][/cs_row][/cs_section][/cs_content]

Scroll to Top