See on Suusahullude 15 hooaja jooksul umbes viies kord, kui peab kasutama kuulsat väljendit: "Kui oled juba kaelani pasas, ei ole mõtet enam pead norgu lasta..." aga kunagi pole see nii täkkesse läinud, kui sellel korral. 

Ära on jäänud või on ära jäämas Sõprade sõit, Suur Suusalaat, Levi ja Norra lumelaager. Lisaks sellele on Mardipäev ka päikseline, mis vanarahvatarkuse järgi liialt suuri lootusi looduslikule lumele ega ka traditsioonilisele talvele ei anna. 

Noh, eks sellised teated ja elustiil eriti õnnelikuks ei tee...

Aga kes arvab, et rahaga ei saa õnne osta, siis arvake uuesti. 
Tehvandi on sellel aastal omale ostnud "milku" eest sellise masina, millega toodetakse lund kuni +10°C  ja lubanud rahvale novembri lõpuks suusarajaga maha saada. Lisaks on Tehvandi keskus Käärikule valmis ehitanud nii ägedad elamise- ja sportimistingimused, et järgmised kuus suve on juba ette ära broneeritud.

Ja nüüd ongi aeg, kus tuleb see nende kulutatud raha enda õnne kasuks pöörata.

Minilaager Käärikul
Laager toimub detsembri esimesel nädalavahetusel, neljapäevast pühapäevani. (03.dets-06.dets)
Majutus on kahekohalistes tubades (võistkonna majad), kus on kõikides tubades olemas oma vannituba, majas on saun ja köök. Kohapeal on olemas suuskade ettevalmistamise võimalus. Transpordiga abistab 9 kohaline Suusahullude buss ja süüa saame Kääriku keskuses.

Reede õhtul on planeeritud Greeni saun, kus teeme veidi tagasihoidlikumas võtmes ära ka 15. hooaja kokkuvõtte ja tagasivaated. 

Peatreeneriks ei keegi muu, kui Jaak "ise selle klubi tegin" Teppan. 

Osaluspakette on kolm:
1) Alustad neljapäeva õhtuse treeninguga. 
Kokku 7 treeningut, 9 toidukorda, 3 ööd.
175€
2) Alustad reede õhtuse treeninguga. 
Kokku 5 treeningut, 7 toidukorda, 2 ööd.
125€
3) Reede õhtu + laupäeva hommik
Kokku 2 treeningut, 3 toidukorda, 1 öö. 
45€
Scroll to Top