lumelaagrid 2021

imatra

28-31.10

levi

26.11-4.12

imatra

Esimese lume laager Ida-Soomes Imatra Suusakeskuses, vaid 3h autosõidu kaugusel Helsingist. Kunstlumest suusarajad pannakse Imatras maha juba oktoobri esimeses pooles, vahest lausa septembri lõpus. 

Transport: Tallinnast laevaga üle, väikese bussi ja/või autodega kohale. Stardime Tartust 28. oktoobri varahommikul, et juba sama päeva õhtul teha esimene treening suuskadel.

Trennid: Liikleme maksimaalselt suuskadel, aga külastame ka SPA-keskust ja jõusaali. Viimase pika trenni teeme pühapäeva hommikul.

Majutus ja toitlustus: Elame kõigi mugavustega mökis, söögikordade eest hoolitsevad Suusahullude oma “multifunktsionaalsed” treenerid Andres ja Jaak

Laagri maksumus: 480€ (all inclusive)
Laagri hind sisaldab transporti Tartust Imatrani (koos laevapiletitega), 3 ööd majutust koos toitlustusega, SPA pääset, suusaoskuse omandamist ja unustamatuid laagrimälestusi.


 

levi

Esimese loodusliku lume laager Põhja-Soomes polaarjoone taga, Skandinaavia ühes suuremas suusakeskuses Levil. Kohapeal ootavad ees lõputud suusarajad, kümnete laskumisnõlvadega suusamägi ja kõiki vabaaja veetmise võimalusi pakkuv suusakuurort. 

Transport: Laagris osalejate riidekotid ja suusavarustus liigub Põhja-Soome saateautoga. Osalejad ise tulevad kohale lennukiga Tallinn-Helsinki-Kittilä. Lennujaamast Levi keskusesse on 20km, transfeer vastas.
Lennupiletid broneerib ja ostab igaüks ise. Sobivaid lende leidub pea igal päeval, aga oleme arvestanud, et laager Levil algab reede, 26. novembri õhtul ja lõppeb laupäeval, 4. detsembril. Nendel päevadel on väga sobilikud Finnairi lennud olemas. Laagriperioodi võib vastavalt oma võimalustele ja hõivatusele ka muuta, palume nendest soovidest märku anda.

Trennid: Loomulikult suusatame, suusatame, suusatame! Püüame läbi sõita kõik Levi ümbruse suusarajad ja selle käigus peenhäälestada suusatehnika nii heaks, et treeneritel pisara silma võtaks. Lisaks suusatrennidele on võimalik külastada ka suusamäge, käia SPAs ja teha palju muud sportlikku või lihtsalt toredat.

Majutus ja toitlustus: Elame kõigi mugavustega apartementides (8in ühes majutuses), söögikordade eest hoolitsevad Suusahullude oma “multifunktsionaalsed” treenerid Andres ja Jaak koos abilistega.

Laagri maksumus: 690€ (lisandub lennupileti hind)
Laagri hind sisaldab asjade transporti Tartust Levile ja tagasi, 8 ööd majutust koos toitlustusega, suusaoskuse omandamist perfektsionismini, unustamatuid laagrimälestusi ja kõikvõimalikke üllatusi.

laagritesse registreerimine

Laagris osalemise kohta saadame arve sinu e-mailile. Arvet võib tasuda osadena, hea oleks kui kõik osad saavad tasutud hiljemalt laagri alguseks. Kinnituskiri registreerimise kohta tuleb samuti sinu e-mailile.
Scroll to Top