Suusahullud 10 juubelipidu

[cs_content][cs_section bg_image=”http://suusahullud.ee/wp-content/uploads/2016/10/sh_10_taust.jpg” parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 45px 0px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″ type=”1/1″ class=”cs-ta-center” style=”padding: 0px;”][x_gap size=”900px”][x_image type=”none” src=”http://suusahullud.ee/wp-content/uploads/2016/10/kutse_kiri.png” alt=”” link=”false” href=”#” title=”” target=”” info=”none” info_place=”top” info_trigger=”hover” info_content=””][/cs_column][/cs_row][/cs_section][cs_section parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 45px 0px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″ type=”1/1″ style=”padding: 0px;”][cs_text class=”cs-ta-center”]

OLULINE INFO PIDULISTELE

AEG ja KOHT: 4. november kell 20.00 Tartu Vaksal (kes ei tea kuidas tulla, siis googeldab) 🙂
RIIETUS: Viisakas (smoking on pisut üle pandud, aga trennipüksid paiguta hoopis pesumasinasse selleks õhtuks).
SISSEPÄÄS: Võib juhtuda, et peole sisenedes tuleb sul tõestada oma füüsilist ja vaimset võimekust, läbida erinevaid katseid ning meditsiiniline kontroll (kogukestvusega 3-4h). Nende vältimiseks ja peo nautimiseks pista tasku 15€ (Suusahullude klubi liige 5€)
PEOST ENDAST: Nali – on; Elav muusika – on; Kontimurdvad sportlikud ülesanded – ei; Sõbrad – on; Sina – kohe oled 😉
SÖÖGID ja JOOGID: Võib-olla ei suuda me väga põhjalikult läbi mõelda menüüsid gluteenitalumatutele, veganitele, ainult lihasööjatele ja teistele nõudlikele, aga oma võikusid sel korral kaasa võtma ei pea ja samuti võid joogipunsu jätta koju. Alkohoolsama sisuga jookide jaoks teeme baari. Selle tarbeks vali dekoltee kuhu saab münte paigutada või tee mõnele firmajuhist sõbrale väike katteta lubadus.
REGISREERIMINE: Palun anna vormi kaudu või kuidagi teistmoodi oma tulekust hiljemalt 1. novembriks teada, siis teame mitu verivorsti ahju panna.

[/cs_text][x_raw_content][powr-form-builder id=079d1114_1477292314][/x_raw_content][/cs_column][/cs_row][/cs_section][/cs_content]

Scroll to Top