Tartu Suusahullud

Tartus alustasid Suusahullud tegutsemist juba 2006.a sügisel.

Teadjad & Targutajad

Mieto on treeningrühm, kus näeb rohkem piitsa kui präänikut. Trennis käivad mehed ja naised, kes ei karda valu, kuna nad teavad, et see on vaid ajutine! Mehed ja naised, kes unistavad, et ühel päeval on nad ühel pulgal inimajaloo legendi, Chuck Norrisega!
Tegemist tegelikult täiesti normaalsete “hulludega”, kellele meeldib ennast ka spordivõistlustel proovile panna. Treeningud on kohati keskmisest intensiivsemad ning tehnikaõpe arendamine käib valdavalt läbi erialase kehalise vastupidavustreeningu!
Rühma treenib vett ja tuld näinud karastunud vana rahu 7 tuhamäe tagant. Mees, keda pole siiani ükski harrastaja endast välja suutnud ajada!

Treeningud esmaspäeval & kolmapäeval kell 18:30 – 19.30
Kogunemispaik Tartu Suusahullude staabis, laululaval
Treener Vahuri juhendamisel
vahur@suusahullud.ee
tel. 5622 8225

Chill

Daehlie rühm on kõige chillim rühm, mis läbi aastate Suusahulludes eksisteerinud.
Keegi ei poo, käse ega lase! Kogu tegevus toimub ülima harmoonia, asjalike treeningjuhiste ning meeldiva huumori saatel!
Ajalooliselt on see rühm pisut populaarsem olnud õrnema soo hulgas, kuid rühmaga ühinemine ei eelda vastavate sugutunnuste olemasolu. Daehlie rühmas käib inimene, kellele lihtsalt meeldib vabas õhus end liigutada ning kes soovib oma suusateadmiste pagasit pisut täiendada või värskendada.

Treeningud esmaspäeval & kolmapäeval kell 18:00 – 19.30
Kogunemispaik Suusahullude Tartu staabis, laululaval
Treener Raheli juhtimisel
rahel@suusahullud.ee
tel. 59018109

Vanad kalad

Vegard Ulvang on legendaarne Norra suusataja, kelle nime all uhkusega selle treeningrühma harrastajad treenimas! See treeningrühm on eelkõige mõeldud neile, kes suudavad enamjaolt suuskadel seista ja liikuda ning kellel soov seda teha tasakaalumalt, tugevamalt ja pisut kiiremini!
Läbi aegade väga populaarne treeningrühm suusatasemelt edasijõudnud harrastajate seas!

Treeningud teisipäeval & neljapäeval kell 18:00 – 19.30
Kogunemine Tartu Suusahullude staabis, laululaval
Treener Taneli juhendamisel
tanel@suusahullud.ee
tel. 5125893

Uued alustajad

Nagu norra suusamees Northug on uustulnuk suusakuningate seas, on ka meie rühm “Northug” mõeldud eelkõige uutele suusahuvilistele, kes on otsustanud selle ebamaiselt raske spordialaga tegelema hakata. Treeningutel räägime suusatehnikast ning proovime seda ka jäljendada. Treeningud ei ole tapva tempoga (tõlge: vastuvõetavad valdavale enamusele) ega eelda üüratuid teadmisi suusamaailmast (tõlge: eelteadmisi ei vaja :))
Northugi rühmaga võivad julgelt ühineda ka praegused Suusahullud, kellele treeningaeg sobib ning tase jõukohane!

Treeningud esmaspäeval & neljapäeval kell 18:00 – 19.30
Kogunemised Suusahullude Tartu staabis, laululaval
Treener Andrese juhendamisel
andres@suusahullud.ee
tel. 5567 5605

   

Scroll to Top